Kontakt

Emailová linka

info@fsas.eu

Zjistit více

Certifikace

Garance ceny a správnosti

Logo certifikace


Zjistit více

Sfinance.cz se mění na Porovnej24.cz

Sfinance.cz měníme na Porovnej24.cz. Od 16. března 2015 tak naše služby a produkty najdete na www.porovnej24.cz. Změnu provádíme společně s firmou AOF, s.r.o., která zajišťuje technický provoz našich portálů. My – společnost FSAS – budeme nadále zodpovídat za obsah a správnost výpočtu kalkulací.

Tisková zpráva:

Sfinance.cz budou nadále fungovat nezávisle na Seznam.cz jako Porovnej24.cz

Společnost AoF, provozovatel srovnávače finančních produktů v současné době známého jako Sfinance.cz, se rozhodla nadále provozovat srovnávač samostatně a nezávisle na společnosti Seznam.cz. Od 16. března 2015 tedy její produkty najdou uživatelé na doméně www.porovnej24.cz. Pro klienty, kteří si pod hlavičkou serveru Sfinance.cz sjednali dlouhodobé produkty, se nic nezmění, podmínky dohodnutých smluv zůstávají beze změny.

Případní návštěvnici serveru Sfinance.cz budou do května 2016 přesměrováváni na novou doménu www.porovnej24.cz, kde najdou srovnávač provozovaný společností AoF. Po stejnou dobu pak bude Seznam.cz podporovat návštěvnost nového portálu. Klienti s dlouhodobými smlouvami, jejichž závazky stále platí, budou o změně domény a názvu srovnávače informováni e-mailem. Budou jim také nabídnuty služby nového srovnávače. Ten bude strukturou i vzhledem připomínat současnou verzi dostupnou na stránkách www.sfinance.cz.