Kontakt

Emailová linka

info@fsas.eu

Zjistit více

Certifikace

Garance ceny a správnosti

Logo certifikace


Zjistit více

Porovnej24.cz překvapuje unikátním Indexem

Cenový srovnávač Porovnej24.cz nedávno veřejnosti představil svůj unikátní projekt Index24. O co se jedná a jak může být lidem užitečný?

Vyplatí se pořídit hypotéku teď, nebo ještě pár let počkat? Zdražují ceny finančních produktů, nebo jsou nyní na historickém minimu? Nejen na tyto otázky nabízí odpověď Index24. Jedná se o unikátní systém databází, mapující vývoj cen finančních produktů v čase.

„Po dobu 5 let jsme zaznamenávali data o cenách autopojištění, energií, hypoték a dalších finančních produktů.“Informuje Zbyněk Laisek z Porovnej24.cz. „Díky tomu dokážeme objektivně porovnat ceny finančních produktů v čase.“

Tyto informace můžou být lidem užitečné například při rozhodování, zda sjednat u určité služby smlouvu na kratší dobu, nebo raději fixovat cenu na co nejdelší období.

O Index24 projevují zájem nejen běžní občané, ale i mnozí novináři. Díky datům z Indexu24 tak můžou být čtenářům ve svých článcích mnohem odbornějším rádcem.

Zbyněk Laisek věří, že Index24 společně s cenovým srovnávačem Porovnej24.cz budou nástroji, díky kterým běžní spotřebitelé budou šetřit své peníze a získávat objektivní přehled o cenách.