O nás

Lidé

Slib klientům

Společnost Financial Solutions and Services , s.r.o. (FSAS) byla založena v roce 2010 skupinou finančních expertů a jejím cílem je zjednodušení finančního rozhodovaní a optimalizace finančních výdajů. Jejími partnery a zároveň klienty jsou přední makléřské společnosti zabývající se distribucí finančních produktů, které využívají její srovnávací a sjednávací platformu pro neživotní pojištění. Její služby využívá aktuálně ročně více než 5 000 finančních poradců a její služby pak využije více než 1 milion klientů ročně.

Společnost se zaměřuje na pojistné produkty (povinné ručení, havarijní pojištění, cestovní pojištění, pojištění majetku občanů atd.), dále na bankovní produkty (hypotéky, půjčky, kreditní karty), mobilní tarify, penzijní připojištění či energie, které nabízí na svých webových stránkách www.porovnej24.cz, www.povinne-ruceni.tvwww.srovnavac24.cz, www.netfinance.cz.

Společnost je registrována u České národní banky a může distribuovat pojistné produkty všech pojišťoven na trhu. Současně disponuje oprávněním pro distribuci úvěrových a investičních produktů.